معرفی سامانه پیامکی رایگان اس ام اس

پیامک تبلیغاتی یا اس ام اس مارکتینگ را می توان یکی ازبهترین روش های تبلیغاتی موجود دانست.از فواید استفاده از این روش کم هزینه بودن آن و نحوه ی مدیریت و هدفمند کردن آن می باشد.

نرم افزار های تحت وب پیامکی که باعنوان پنل اس ام اس شناخته شده هستند، یک پنل پیامکی را بمنظور بالاتر بردن میزان بازدهی و کیفیت پیامک های تبلیغاتی شما به همراه امکانات متعدد ارائه می دهند که موجب تقویت در عملکرد پیامک های ارسالی می شود.

برخی از امکانات سامانه پیامکی تبلیغاتی رایگان اس ام اس:

ارسال پیامک انبوه منطقه ای

چنانچه قصد معرفی محصول و یا خدمات خود را دارید، ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه روشی مناسب و کم هزینه و مقرون بصرفه برای معرفی محصول در مقیاس بسیار بالا می باشد که دارای بازدهی بالا و سریع است. انواع روش های ارسال پیامک تبلیغاتی بشرح زیر می باشد.

ارسال پیامک کدپستی (بهترین نوع ارسال پیامک انبوه)

ارسال پیامک انواع مختلفی دارد یکی از بهترین و پربازده ترین های آن ارسال اس ام اس براساس کد پستی می باشد. ارسال پیامک بر اساس کد پستی می تواند زیر مجموعه ای از ارسال پیامک منطقه ای باشد ازاین جهت که شما می توانید از طریق وارد کردن ۴ رقم سمت چپ کدپستی مورد نظرتان، به شماره موبایلهای فعال در آن منطقه دسترسی یافته و از بین آنها می توانید به تعداد مورد نظر پیامک ارسال نمایید.

پیامک سفید : ارسال پیامک به بلک لیست

یکی از مشکلاتی که امروزه سامانه های پیامکی بعنوان مجری تبلیغات و کسب و کار های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم میکنند، مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی توسط کاربران و مشتریان هست. این مسئله تا جایی پیشرفت داشته که جامع آماری لیست سیاه مخابرات هر روز درحال گسترش است و تقریبا درصد کاربرانی که پیام های تبلیغاتی رو مسدود کرده اند ۶۰ به چهل می باشد بیش از نیمی از افرادی که میتوانند به عنوان هدف تبلیغ قرار بگیرند این امکان تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند…به همین منظور شما نیاز به امکان پیامک سفید دارید.

وب سرویس ارسال پیامک (SMS API)

وب سرویس امکانی بر روی سایت ها هستند که شما می توانید توابع ان سایت ها را مانند تابع ارسال پیامک و یا دریافت وضعیت پیامک را فراخوانی کرده و بدون وارد شدن به این سایت ها و بطور کاملا اتوماتیک اقدام به ارسال و یا ئریفت پیامک نمایید.

 • برای این کار شما با چند روش می توانید این کار را انجام دهید.:
 • ارسال پیامک از طریق وب سرویس
 • ارسال پیامک از طریق url (ارسال پیامک از طریق آدرس اینترنتی)
 • استفاده از افزونه ارسال پیامک وردپرس
 • ارسال پیامک از طریق پورت خاص
 • ارسال پیامک متناظر

گاهی اوقات ممکن است که شما بخواهید برای افراد مختلف پیامک مختلف و منحصر به فرد ارسال کنید و این کار را بصورت یکجا و گروهی انجام دهید.ارسال پیامک متناظر راه حل این ماجراست.

ارسال اس ام اس گروهی و تکی

با استفاده از این روش می توان به یگ گروه خاص یا لیستی از شماره موبایل ها پیامک گروهی ارسال کرد.

ارسال پیامک زمانبندی

ارسال پیامک زمانبندی امکانی می باشد که می توانید پیامک خود را در تاریخ و ساعت مورد نظر ، به فاصله ی چند روز ، چند ماه و حتی چند سال آینده تنظیم نمایید . این پیامک ها به صورت خودکار از طرف سامانه ارسال می شود و نیاز به دسترسی شما در زمان ارسال پیامک به سامانه نیست. این روش موجب تسهیل در ارسال پیامک خواهد شد.

ارسال پیامک دوره ای

یکی از مهمترین راه‌های موفقیت و کسب درآمد در هر تجارت یا کسب و کاری، جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان قدیمی است. هزینه جذب یک مشتری جدید به طور معمول ۵ برابر بیشتر از هزینه نگهداری مشتری فعلی است. به همین دلیل ، یکی از راه های حفظ مشتریان داشتن ارتباط دائمی با آنها می باشد.ارسال پیامک دوره ای یک از روش های ارزان و آسان برای داشتن ارتباط با مشتریان می باشد.

برگزاری مسابقات پیامکی

مسابقه پیامکی یکی از امکاناتی است که پنل رایگان اس ام اس شما قابلیت اجرا کردنش رو دارد… مسابقه همواره برای افراد مختلف میتونه جذاب باشه، و درصد جذاب بودنش هم به خلاقیت برگزار کننده مرتبطه، علاوه بر این مسابقات پیامکی یک تبلیغ بسیار مناسب و تعاملی میان شما و کاربرانتون هست.

برگزاری نظرسنجی پیامکی

تقریبا برای همه ی ما پیش آمده در هر زمینه ای که فعالیت داریم ، بخواهیم نظر مشتریانمان را در مورد کسب و کار و یا خدماتی که ارائه می دهیم بدانیم. اطلاع از میزان رضایت مشتری می تواند به بهتر شدن کیفیت و خدمات ما کمک فراوانی نماید.

پاسخگوی خودکار پیامکی

منشی پیامکی امکانی خاص و کاربردی می باشد که شما می توانید با استفاده از پیامک، پاسخگوی مشتریان خود باشید .

دفترچه تلفن پیامکی

یکی دیگر از امکانات بسیار مهم و کاربردی امکان دفترچه تلفن و لیست کردن مخاطبین و گروه بندی آنان می باشد. که براحتی میتوانید شماره ها رادر سیستم سامانه ذخیره کنید و با تکمیل اطلاعات مخاطبین خود یک دفترچه تلفن با مزیت های کاربری آسان برای ارسال پیامک خودکار داشته باشید.

گروه های پیامکی دائم ارسال پیامک به ایرانسل، ارسال پیامک براساس جنسیت، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل، دایورت پیامک، و کلی امکانات رایگان پیامکی دیگر که همه ی آن ها بمنظور هدفمند بودن و موفقیت پیامک های تبلیغاتی شما در کسب و کارتان می باشد.

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر(بر اساس پیش شماره) با انتخاب این روش، پیامک تبلیغاتی و انبوه شما به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما به شماره موبایلهای فعال شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند. برای دریافت گزارش دقیق و کامل به بخش ارسال پیامک کدپستی ۷ استان استفاده کنید

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف در این روش پیامک تبلیغی شما به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر شما ارسال می شود. بانک مشاغل و اصناف در سامانه پیامک بصورت رایگان وجود دارد و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در این روش شما قادر خواهید بود که پیامک های تبلیغاتی خود را بر اساس سن و جنسیت مشتریان خود ارسال نمایید ، در صورتی که محصول و خدمات شما خانم ها هستند می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی خود را هدفمندتر و با بازدهی بالاتری انجام دهید ، همچنین شما قادر خواهید بود که علاوه بر جنسیت به یک رنج خاص مثل ۲۰ تا ۴۰ سال ارسال نمایید

ارسال پیامک به شماره های ایرانسل با انتخاب این روش، پیامک تبلیغاتی و انبوه شما به شماره موبایل هایایرانسل شهر مورد نظر شما ارسال می شود. به این نکته توجه داشته باشید با توجه به اینکه شماره های ایرانسل زیادی بلا استفاده وجود دارد درصدی از ارسال شما خواهد سوخت و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد چرا که اپراتور ایرانسل هزینه ها را برگشت نمی دهددرصورتی که نیاز به ارسال اس ام اس تبلیغاتی دارید می توانید بصورت رایگان ثبت نام کنید و سامانه خود را دریافت نمایید.

پیامک خدماتی چیست؟

در سامانه های پیامکی دو نوع خط وجود دارد که موجب تقسیم بندی پیامک ها به پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی می شود.این شاخه بندی شدن خطوط، طبق ابلاغیه شرکت ارتباطات سیار ایران از اول اردیبهشت ماه سال ۹۲ بوده است.در این پست کاملا با پیامک خدماتی آشنا خواهید شد…

تفاوت پیامک خدماتی و پیامک تبلیغاتی در چیست؟
پیامک خدماتی: پیامکی است که برای گروه مخاطبین مشخصی که نیاز به این امکان خدماتی دارند و خود خواهان این پیامک ها هستند، ارسال می شود.برای مثال در نظر بگیرید بانک های مختلف یا سازمان بیمه یا شرکتی که مشتریانشان به دریافت پیامک آن احتیاج دارند.از خطوط خدماتی استفاده میکنند.

پیامک که مورد استقبال مخاطبانش است!

این نوع از پیامک ها نه تنها موجب مزاحمت نمی شود بلکه بشدت مورد استقبال همه قرار می گیرد. از کاربرد های این بخش می توان به دریافت پیامک واریز و دریافت وجه بانکها نام برد که تقریبا همه از آن استفاده می کنند. همچنین دریافت پیامک ساعت ورود و خروج فرزندان توسط والدین در مدارس و آموزشگاهها که موجب اطمینان خاطر آنها خواهد شد. ضمنا یکی از روش ها احراز هویت کاربران از طریق ارسال پیامک به تلفن همراه آن ها می باشد که بسیار کاربردی و ضروری است.

پیامک تبلیغاتی: در این نوع از پیامک، گروه مخاطبین بر اساس مناطق و دیتابیس های مختلف انتخاب میشود و مورد هدف تبلیغ قرار میگرند. همچنین بدلیل دیده شدن و اثر گذاری بالای پیامک های تبلیغاتی اسپمر ها نگاه ویژه ای به امکان ارسال پیامک انبوه دارند.

پیامک مزاحم تبلیغاتی!

هم اکنون با شکایات فراوانی که از سوی دریافت کنندگان پیامک تبلیغاتی به اپراتورها جهت ارسال پیامک تبلیغاتی صورت گرفته مخابرات امکانی فراهم آورده تا آن عده از کسانی که تمایل به دریافت پیام و یا اس ام اس تبلیغاتی ندارند با ارسال کدی دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نمایند اما زمانی که دریافت پیامک تبلیغاتی کاربر مسدود میشود بسیاری از پیام های ارزشمند خدماتی را از برخی از موسسات و ارگانها دریافت نمیکنند چرا که موسسه مورد نظر میبایستی تعهد نامه‌ای مبنی بر خدماتی بودن پنل اس ام اس خود برای اپراتور ارسال نمایند تا سامانه پیامکی موسسه و یا شرکت و فروشگاه قادر به ارسال پیام خدماتی به شماره های مسدود تبلیغاتی باشد اما بسیاری از این موسسه‌ها و شرکت ها نامه و تعهدنامه خود را برای اپراتور همراه اول ارسال ننموده‌اند به همین دلیل قادر به ارسال پیامک خدماتی به شماره های مسدود دریافت پیامک نمی باشند.

سوء استفاده از پنل خدماتی ممنوع!

با توجه به اهمیت اس ام اس در تبلیغات از نظر سرعت و هزینه ی کم و اثر گذاری بالا، بسیاری از افراد به تعهدنامه‌ های خود جهت استفاده خدماتی پایبند نبوده و به جای اینکه از سامانه خود جهت ارسال پیام خدماتی استفاده نمایند اس ام اس تبلیغاتی ارسال نموده‌اند و همین امر باعث شد تا مخابرات در دفعات مختلف بسیاری از سامانه‌های پیامکی را از حالت خدماتی خارج و یا مسدود نماید.

اگر پیامک های شما در دسته ی پیامک های خدماتی است می توانید از خط اشتراکی خدماتی پنل رایگان اس ام اس استفاده بکنید.

یکی از مشکلاتی که امروزه سامانه های پیامکی بعنوان مجری تبلیغات و کسب و کار های بزرگ و کوچک با آن دست و پنجه نرم میکنند، مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی توسط کاربران و مشتریان هست. این مسئله تا جایی پیشرفت داشته که جامع آماری لیست سیاه مخابرات هر روز درحال گسترش است و تقریبا درصد کاربرانی که پیام های تبلیغاتی رو مسدود کرده اند ۶۰ به چهل می باشد بیش از نیمی از افرادی که میتوانند به عنوان هدف تبلیغ قرار بگیرند این امکان تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند…به همین منظور شما نیاز به امکان پیامک سفید دارید.

پیامک سفید چیست؟

پیامک سفید یعنی ارسال پیامک از طریق خطی که امکان ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات را دارد و درصد رسیدن پیامک به مشتری آن صد درد صد هست. شما در هرکجای کشور باشید به این امکان ارزشمند دسترسی خواهید داشت. سرعت ارسال پیامک سفید بسیار بالا می باشد و استفاده از آن راحت است. پیامک سفید قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات را دارد.

چه خطوطی می توانند به بلک لیست مخابرات پیامک ارسال بکنند؟ شما اگر بخواهید از خطوط عادی برای ارسال پیامک های تبلیغاتی به لیست سیاه مخابرات پیامک ارسال کنید نیاز به کد اقتصادی یا روزنامه رسمی (شناسه ملی) دارید، بدون اینکه بخواهید مراحل زمانبر خدماتی سازی خطوط خود را انجام دهید از طریق امکان ارسال پیامک سفید رایگان اس ام اس به تمامی لیست سیاه مخابرات را خواهید داشت. شما برای استفاده از پیامک سفید میتوانید از خط اشتراکی سامانه پیامکی رایگان اس ام اس استفاده نمایید.

آشنایی با رایگان اس ام اس:

سامانه پیام کوتاه رایگان اس ام اس سامانه ای توانمند با یک دهه سابقه درخشان و رضایت مندی مشتریان جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و بصورت رایگان و تنها با استفاده از این سامانه و اتصال به شبکه اینترنت می توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

همچنین قابل توجه است که با توجه به طراحی و تولید این سامانه توسط برنامه نویسان این شرکت این امکان وجود دارد که بتوان بر اساس نیاز شرکت ها و سازمانها تغییراتی در سامانه ایجاد نمود.

امکانات  و مزایای کلی پورتال :

 • ارسال تکی
 • ارسال گروهی وب سرویس پیامک رایگان https://raygansms.com/webservice
 • ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات
 • ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی
 • اپلیکیشن سامانه پیامکی رایگان
 • امکان حذف شماره های تکراری
 • امکان حذف شماره های غلط
 • قابلیت نمایش تعداد کاراکترهای در حال تایپ
 • قابلیت نمایش تعداد پیامهای در حال تایپ
 • امکان ارسال زمانبندی
 • امکان ارسال دوره ای
 • قابلیت ایجاد رنج شماره
 • قابلیت ارسال پیام خبری
 • قابلیت ارسال پیام انبوه منطقه ای
 • قابلیت ارسال پیام انبوه به پیش شماره های مورد نظر
 • قابلیت ارسال به شهرستان خاص
 • قابلیت ارسال به منطقه پستی خاص
 • قابلیت مشاهده همه پیامهای انبوه
 • قابلیت دایورت یا انتقال پیام
 • قابلیت خرید شماره اختصاصی بصورت آنلاین
 • قابلیت تغییر رمز عبور
 • مشاهده پیامهای ارسالی
 • مشاهده پیامهای دریافتی
 • مشاهده پیامهای زمانبندی شده
 • مشاهده پیامهای دوره ای
 • قابلیت حذف پیامهای زمانبندی
 • قابلیت حذف پیامهای دوره ای
 • قابلیت مشاهده اطلاعات حساب
 • ارسال زمانبندی با قابلیت تعریف تاریخ و ساعت و دقیقه
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای رسیده به گوشی
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای نرسیده به گوشی
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای رسیده به مخابرات
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای نرسیده به مخابرات
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای در حال بررسی
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای ارسالی به یک شماره خاص
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای ارسالی در بازه ی زمانی خاص
 • قابلیت گزارش گیری از پیامهای ارسالی بر اساس متن
 • پاسخگوی خودکار
 • نظرسنجی مسابقات
 • گزارش تحویل
 • مشاهده اعتبار
 • قابلیت شارژ آنلاین
 • قابلیت شارژ از طریق حساب
 • تعریف فرد جدید (دفترچه تلفن)
 • تعریف گروه جدید
 • قابلیت افزودن شماره در گروه به تعداد دلخواه
 • قابلیت گروه بندی به تعداد دلخواه
 • افزودن از فایل به یک گروه
 • ارسال پیام به یک گروه خاص
 • ارسال همزمان به چند گروه
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • قابلیت نمایش شماره ها برای ارسال و ویرایش هر شماره  دلخواه
 • ارسال پیام به گروه با پیامک از موبایل بدون اتصال به اینترنت
 • و …

چرا سامانه پیامک ” رایگان اس ام اس ” را انتخاب کنم؟

 1.  چون RayganSMS از شرکتی دانش بنیان است پس شما با مجموعه ای علمی با روش های علمی و فارغ از اندیشه های صرف بازاری سرو کار دارید
 2.  چون RayganSMS دارای نماد اعتماد الکرونیک است و اولین سامانه پیامک رایگانی بوده که با استراتیژی نماد الکترونیک و توجه دادن رقبا و مشتریان در جهت اعتماد سازی فضای وب اقدام نموده و سایر رقبا هم در این راستا مجبور به اقدام در راستای دریافت نماد نموده اند
 3.  چون RayganSMS بیشتر از هر چیزی رضایت و هدایت مشتری را بعنوان سرمایه خود می پندارد و در نتیجه استراتژی حرکتی خود را بر این مبنا خواهید چید (نه اینکه صرفا مشتری را بعنوان کسب درآمد دیده و هر کاری را چه صحیح و چه غلط برای رسیدن به هدف انجام دهد)
 4.  چون RayganSMS مبنای حرکت را با همه ی نقاط قوت و ضعف، در ارائه خدمات کاربردی می بیند نه در حرفهای تبلیغاتی
 5.  چون از دید RayganSMS زمانی موفقیت معنی دارد که مشتری برای سیستم مشتری بیاورد و این یعنی از سیستم راضی بوده و با رضایت و اطمینان خاطر به شخص دیگر پیشنهاد می دهد
 6.  چون RayganSMS دارای تیم تولید و سازو کار می باشد (نکته : تعداد شرکتهای تولید کننده در این حوزه بسیار کم بوده و اکثر شرکتها و مراکز از سیستمهای نمایندگی با ساختار ریبرندینگ استفاده می نمایند یعنی عملا هیچ دخل و تصرفی در ارتقا یا بهینه سازی سیستم ویا ارائه راهکار های نوین ندارند اما در RayganSMS امکان ارائه نرم افزارهای جدید یا ساختارهای جدید با هر سبک و سیاق منطقی که از قبل تحلیل شود قابل پیگیری و ارائه خواهد بود و این یعنی ارائه راهکارهای مبتنی بر پیامک)
 7.  و…

ثبت نام سریع: با ارسال عدد ۱ به ۵۰۰۰۲۰۲

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های ۰۱۱-۳۵۱۵۷۰۰۰  و یا ۰۹۱۱۶۶۶۵۶۰۱ تماس حاصل نمایید.

سامانه پیامکی رایگان اس ام اس : https://raygansms.com