عضویت شرکت ترز رایان در نظام صنفی رایانه ای کشور
شرکت ترز رایان با شماره عضویت ۱۵۰۱۰۲۹۵ عضو نظام صنفی رایانه ای کشور شد

شرکت نرم افزاری تــــرز رایان افزار در سال ۱۳۸۶ در محیطی آکادمیک و دانشگاهی و بر اساس احساس نیاز کشور به تیمهای با تخصص و تعهد، پا به عرصه ی وجود گذاشت و در سال ۱۳۸۷ به صورت حرفه ای به انجام پروژه درزمینه های مختلف در سطح کشور پرداخت . در سال ۱۳۸۸ اقدام به تولید محصولات نرم افزاری و وب نمود .

در سال ۱۳۸۹ با تاسیس شرکت ، فعالیت خود از حالت گروه در آورده و بصورت رسمی و شرکتی تداوم بخشید. در سال ۱۳۹۰ با تمام قوا در جهت اعتمادسازی و ارائه خدمات با استراتژی نفوذ در بازارهای دست نخورده ی کوچک فعالیت نمود . شرکت ترز با رشد قابل توجهی روبرو بود. در سال ۱۳۹۱ با توسعه در محصول و اقدام به بهینه سازی محصولات و با امضا قرارداد با مرکز رشد ،در مسیر توسعه و تعالی علمی قرار گرفته و بعنوان شرکت مستقر در مرکز رشد قرار گرفت . سپس با ثبت یکی از طرح های حوزه وزارت کشور که همزمان با سایر محصولات شرکت در حال انجام بود بعنوان طرح ملی اقدام به تقویت حوزه مربوطه نمود و در همان سال گواهی تایید فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک کشور که زیر نظر ریاست جمهوری قرار دارد را دریافت نمود.

در سال ۱۳۹۲ محصول خود را با تاسیس وب سایت های مرجع در حوزه مربوطه در سطح کشور گسترش داد و توانست در مدت زمان کوتاه از تمام نقاط مختلف کشور از جزیره قشم گرفته تا سواحل دریای مازندران و از غرب تا شرق کشور ، تا استانهای کردستان و سیستان و بلوچستان و کهکیلویه و تهران و اصفهان و شیراز ، خراسان، کرمان، قزوین، مازندران، البرز، آذربایجان و … جذب مشتری داشته باشد و در همان سال بعنوان اولین و جامع ترین نرم افزار مدیریتی در حوزه مربوطه در کشور شناخته شود.

برای مطالعه بیشتر در مورد شرکت ترز رایان افزار لطفا بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید

درباره ما  • 6ام مهر , 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |